post1

Městská doprava

Městská hromadná doprava v Teplicích zahrnuje několik trolejbusových a autobusových linek. Linka číslo 111 je vedena historickým trolejbusem, a to pouze o vybraných víkendech. Linka č. 112 je bezplatná a je určena pro zákazníky obchodního centra Olympia. Jinak je cena za jednotlivé jízdné 20 Kč pro dospělého a 5 Kč pro dítě, platí se v hotovosti přímo u řidiče. Všechny jízdenky jsou přestupní a platí 45 minut. Vyhledávač spojení naleznete níže.

Jízdní řády


Meziměstské linky jsou vedeny zelenými autobusy Dopravy Ústeckého kraje (DÚK). Cena se odvíjí podle vzdálenosti jednotlivých obcí (zón), platí se opět přímo u řidiče. Tarif je přestupní v celém Ústeckém kraji (integrovaný tarif DÚK) a je možné s ním cestovat i vlakovými linkami a linkami MHD ve většině měst Ústeckého kraje. Časová platnost je vyznačena na jízdence. Vyhledávač spojení naleznete níže.

Jízdní řády
post1

Doprava Teplice - Praha

Spojení do Prahy je zajišťováno soukromými autobusovými dopravci a vlaky Českých drah. Doporučujeme dopravce Arriva Express. Autobusy odjíždí ze zastávky Celní, Benešovo náměstí a Pražská a svou jízdu končí v Praze Holešovicích (u stejnojmenné stanice metra). Cesta trvá přibližně 75 minut. Jízdenky lze zakoupit jak u řidiče, tak na e-shopu dopravce nebo v předprodeji na Benešově náměstí. V exponovaných časech doporučujeme zakoupit jízdenku s předstihem.

e-shop


Vlak odjíždí směrem na Prahu téměř každou hodinu. Cesta trvá 95-120 minut, podle typu vlaku a nutnosti přestupu. Jízdné se vyplatí kupovat s předstihem buď na e-shopu dopravce nebo přímo na vlakovém nádraží.

e-shop
  •  
top